Türkiye’nin en büyük ve en eski bankalarından biri olan Ziraat Bankası, kredi başvuru ve kredi başvuru sonucu sorgulama işlemlerinde müşterilerine sunduğu kolaylıklarla kalitesini her geçen gün artırmaktadır. ATM, şube, mobil uygulama ve telefon bankacılığı gibi kanallar ile kolaylıkla yapılabilen başvuru işlemlerinin sonucu yine aynı kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Yazımızın devamından kredi başvuru sonucu sorgulama işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ziraat-bankasi

Ziraat Bankası Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Çeşitli kanallar aracılığıyla yapılabilen başvuru sonuç öğrenme işlemi için en kesin yol şüphesiz ki şubeye giderek yapılan işlemdir. Şubeye gidip bir müşteri temsilcisine danışarak yapabileceğiniz sorgulama işlemi ile çok kısa sürede kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer ki yakınınızda şube bulunmuyorsa diğer bir yol ise ziraat bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayıp başvuru sonucu öğrenmektir.

444 0 000 numaralı telefondan hizmet veren Ziraat bankası müşteri hizmetleri üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirebilir ve aynı şekilde kredi başvuru sonucunuzu 7 gün 24 saat öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra TC kimlik no ve şifreniz ile kolaylıkla kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Akıllı telefon diye tabir edilen telefonlara sahip iseniz, Ziraat bankası mobil uygulamasını yükleyerek de başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. Bilgilerinizi girip giriş yaptıktan sonra krediler bölümünden başvurularınızı görüntüleyebilir ve başvuru sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Eğer akıllı telefonunuz bulunmuyor ise, internet ve bilgisayarınızın olduğu her ortamda www.ziraatbank.com.tr internet sitesi üzerinden sağ üst bölümde yer alan internet şubesine giriş bölümüne tıklayarak müşteri panelinize giriş yapabilir ve sorgulama işleminizi online olarak internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Başvuru Sonucu sorgulama ile ilgili soru ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünde iletebilir ve en kısa sürede tecrübeli bankacılık sektöründeki uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ING Bank EFT Saatleri başlıklı makalemizde ing bank, ing bank eft saatleri ve ing bank eft saatleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!