1863 yılında kurulan ve Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Ziraat Bankası, yaygın şube ağı ve pratikliği ile hizmete devam etmektedir. Banka hesabı açmanızın ardından size verilen Bankkart’ı tüm dünyada MAESTRO ve ELECTRON logosuna sahip ATM’lerde kullanabilir ve kartınız aracılığıyla tüm dünyada alışveriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Açma İşlemleri

Ziraat Bankası’nın müşterilerine sağladığı en önemli hizmetlerden birisi kesinlikle şubeye gitmenize ihtiyaç kalmadan online olarak veya telefon ile başvurunuzu gerçekleştiriyor olabilmenizdir. ziraatbank.com.tr internet sitesi veya 444 00 00 telefon bankacılığı ile başvuru yapabildiğiniz Ziraat bankası banka hesabına isterseniz şubeye giderek hemen sahip olabilirsiniz. Eğer başvurunuzu internet sitesi veya telefon ile yaparsanız Ziraat Bankası’nın kartınızı adresinize gönderme gibi bir hizmeti de bulunmaktadır.

Başvurunuz sırasında Temassız Bankkart istediğinizi yetkililere iletebilirseniz sahip olduğunuz banka kartı ile 50 TL ve altı alışverişlerinizde kart şifrenize ihtiyaç duymadan hızlıca temassız bir şekilde ödemenizi yapabilir veya anlaşmalı belediyelerin toplu taşıma araçlarında ödemenizi kart ile yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme

Ziraat bankasının müşterilerine sunduğu en önemli hizmetlerden biri de hesap bakiye sorgulama işlemlerinizi pek çok kanaldan gerçekleştiriyor olabilmenizdir. SMS, internet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve ATM’lerden öğrenebileceğiniz hesap bakiyenizi, cep telefonlarınıza yükleyeceğiniz Ziraat bankası mobil uygulaması sayesinde de sorgulayabilirsiniz. Eğer bir akıllı telefonunuz yok ise banka hesabınızın kayıtlı olduğu telefon numarasından “BAKIYE” yazıp 4747’e SMS göndererek bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!