Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından biri olan iş bankası, uzun yıllardır müşterilerine kredi, kredi kartı, mevduat hesabı ve yatırım-danışmanlık gibi hizmetler sunmaktadır. Sahip olduğu müşteri portfoyü ile en çok kazanan bankalar arasında yer alan iş bankası, şube aracılığıyla gerçekleştirilen bankacılık işlemlerini, müşterilerine en hızlı ve kolay şekilde hizmet sunmak amacıyla mobil cihazlar ve internet üzerine taşımaktadır.

turkiye-is-bankasi

işCep adındaki uygulama ile şube aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlemi gerçekleştirebilmektesiniz. Kredi başvurusu, bakiye sorgulama, fatura ödeme, para transferi gibi işlemleri uygulamayı mobil cihazınıza yükleyerek ATM veya bankaya gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Telefon veya tabletiniz ile internete bağlı olduğunuz her ortamda müşteri numaranız ve müşteri şifreniz ile uygulamaya giriş yaparak, iş bankasının müşterilerine sunduğu pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz.

İş Bankası’nın şüphesiz ki en çok kullanılan hizmet kanallarından birisi de internet şubesidir. Müşteri numaranız ve müşteri şifreniz ile giriş yaptıktan sonra şube aracılığıyla yapacabileceğiniz pek çok işlemi internet şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye sorgulama, fatura ödeme, hgs ödeme, şans oyunları ödemesi ve para transferi gibi hizmetlerin yanında internet şubesi aracılığıyla döviz alım satımı da gerçekleştirebilirsiniz. Eğer internet şubesine giriş yapmak için gerekli olan müşteri şifrenizi bilmiyorsanız en yakın iş bankası şubesine giderek müşteri şifrenizi edinebilirsiniz.

Eğer akıllı bir telefonunuz, tabletiniz yoksa veya bulunduğunuz ortamda internet bağlantınız yoksa, Türkiye İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu telefon bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren iş bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığıyla pek çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 0 850 724 0 724 numaralı telefon üzerinden hizmet sunan Telefon Şubesine, TC Kimlik numaranız, müşteri numaranız veya banka-kredi kartı numaranız ve 6 haneli müşteri şifrenizi tuşlayarak rahatlıkla giriş yapabilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer müşteri şifrenizi unuttuysanız veya şifreniz yoksa müşteri hizmetlerini aradıktan sonra 5-1-1 numaralarını tuşlayarak geçici müşteri şifrenizi belirleyebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde çalışmayan ev hanımlarına kredi, ev hanımlarına ihtiyaç kredisi ve ev hanımlarına kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!