Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan iş bankası müşterilerine sağladığı kredi hizmetleri ile de memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktadır. Bireysel ve kurumsal müşterilerine sunduğu kredi ve kredi kartı hizmetleri ile müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamaktadır.

Maximum, Maximum Gold, Maximum Platinum gibi 9’a yakın kredi kartı çeşidi bulunan İş Bankası, üniversite öğrencilerine özel “İş’te Üniversiteli” adı altında düşük limitli kredi kartı hizmeti de sunmaktadır.

turkiye-is-bankasi

Müşterilerine sunduğu kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma ve nakit avans özelliği ile nakit ihtiyacını karşılama imkanı sunan İş bankası kredi kartı başvuru işlemlerinizi isterseniz online olarak internet sitesi üzerinden isterseniz şube aracılığıyla veya SMS yoluyla yapabilirsiniz.

Kredi kartı özelliği taşıyan Maximum kartlarınızı aynı zamanda banka hesabı olarak da kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile birleştirilmiş olan vadesiz mevduat hesabınız ile ATM’lerden para çekebilir ve hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerinizde maxipuan adı altında alışveriş puanı biriktirmenize olanak sağlayan iş bankası, biriktirdiğiniz puanlarınızı alışverişlerinizde kullanarak pek çok alışverişinizi bedavaya getirmektedir.

İş Bankası Kredi Kartları Nelerdir?

Maximum Kart: Alışverişlerinizde puan toplayarak pek çok alışverişverişinizi bedavaya getiren ve alışverişlerinizde taksit imkanı sunan kredi kartıdır.

Maximum TEMA Kart: Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizde TEMA’ya destek ve doğanın korunmasına yardımcı olabildiğiniz kredi kartıdır.

Maximum Premier Kart: Maximum kart ile aynı özelliklere sahip olan ancak ekstra olarak yurtdışı alışverişlerinizde kur riski yaratmayan kredi kartıdır.

Maximum Gold Kart: Yurtiçinde ve yurtdışında kullanabildiğiniz kredi kartı, Maximum kart ile aynı özelliklere sahiptir ve bir MasterCard’tır.

İş’te Üniversiteli: Üniversite öğrencilerine verilen kredi kartıdır. Aidat ücreti yoktur. Taksitli alışveriş yapma imkanı sunar ancak nakit avans özelliği yoktur.

Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş bankası kredi kartı başvurularını müşterilerine en hızlı hizmeti vermek amacıyla pek çok kanal aracılığıyla almaktadır. isbank.com.tr internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz başvuruları aynı zamanda internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. En Yakın şube aracılığıyla da yapabileceğiniz başvuruları, isterseniz şubeye gitmeden 0850 724 07 24 numarası ile müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz. Eğer bu kanallar aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştiremezseniz belirli kartlar için aşağıdaki SMS kodlarını kullanarak cep telefonu ile de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Maximum Kart için: “MAXIMUM boşluk TC Kimlik Numaranızı” yazıp 4402″ye gönderek;

İşte Üniversiteli için: “ÜNİK boşluk TC Kimlik Numaranız”ı yazıp 4402’ye göndererek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

İş bankası başvuru sonuçlarını pek çok kanal aracılığıyla sorgulamanıza imkan vermektedir. İnternet sitesi üzerinden buraya tıklayarak TC Kimlik numarası ve cep telefon numarası ile sorgulayabileceğiniz başvuru sonuçlarını, isterseniz en yakın şubeye giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak da sorgulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banka Kara Liste Nedir? başlıklı makalemizde banka kara liste, kara liste ve kara liste nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!