Finansbank‘ın bankasız şube olarak hizmet veren alt bankası Enpara sağladığı hizmetlerle müşteri portfoyünü her geçen gün artırmaktadır. Sağladığı kolaylıklar ve ücretsiz işlemler ile öne çıkan Enpara, hesap açma işlemlerinde de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi ve banka hesabı başvurusu yapabileceğiniz Enpara.Com, Finansbank tarafından 2012 Ekim ayında kurulmuştur.

Mevduat ve yatırım konusunda 4 hesap türü bulunan Enpara’da bu hesap türleri, Vadesiz mevduat, vadeli mevduat, birikim ve altın hesabıdır.

Enpara Vadesiz Mevduat Hesabı: Temel bankacılık işlemlerinizi yönlendirebileceğiniz vadesiz mevduat hesabında herhangi bir işlem ücreti alınmaz. Fatura ödemeleri, eft-havale işlemleri vb. ücretsizdir. Enpara’nın size verdiği encard ile tüm finansbank atmlerinden hiçbir ücret ödemeden hesabınıza para yatırabilir ve para çekebilirsiniz.

Enpara Vadeli Mevduat Hesabı: Minimum açılış tutarı 10 TL olan vadeli mevduat hesabı, paranızı ay sonuna kadar çekmediğiniz takdirde size faiz ile para kazandırır. facebook indir Hesap işletim ücreti bulunmayan enpara vadeli mevduat hesabı, anaparanızdan herhangi bir kayıp yaşamadan para kazanmanızı sağlar.

Enpara Birikim Hesabı: Herhangi bir hesap işletim ücreti bulunmayan Birikim hesabı bir çeşit vadeli mevduat hesabıdır. Ancak paranıza gecelik olarak faiz uygulanır ve kazandığız para ertesi gün hesabınıza bakiye olarak eklenir. Sadece TL para cinsinden işlem yapılabilen Birikim hesabında faiz işlemleri 05:00-23:00 saatleri arasında uygulanır ve hesabınızdaki bakiyeyi Finansbank ATM’lerinden herhangi bir ücret ödemeden çekebilirsiniz.

Enpara Altın Hesabı: Herhangi bir faiz uygulaması bulunmayan Enpara Altın hesabındaki paranız, altın fiyatının düşüp yükselmesine bağlı olarak azalıp artabilir. Gram altın, çeyrek altın ve TL cinsinden yapabileceğiniz işlemlerinizde herhangi bir hesap işletim ücreti ve masraf alınmaz.

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara için hesap açma konusundaki en kolay bankalardan birisi diyebiliriz. Herhangi bir şubeye gitmeden açabileceğiniz banka hesabınıza ait dosyalar ve encard‘ınız Enpara.Com görevlisi tarafından adresinize teslim edilmektedir. TC kimlik numaranız ile kolaylık ile online olarak başvurabileceğiniz enpara hesabınız için herhangi bir ücret ödememektesiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formda kimlik bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve eğitim bilgilerinizi doldurduktan sonra kolaylıkla banka hesabı sahibi olabilirsiniz.

Enpara Banka Hesabı Başvuru

Bir önceki yazımız olan Banka Kara Liste Nedir? başlıklı makalemizde banka kara liste, kara liste ve kara liste nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!